HiKoki DV22VW4Z ütvefúró (Hitbox kofferben)
1120 W, 0-1100/0-3000 ford/perc, AHB, szénkefe-rotációs rendszer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV22VW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki ütvefúrók
Leírás
  • Alumínium ház (AHB).
  • Bivalyerős motor.
  • Extrém túlterhelhetőség (akár 150%).
  • Csúszókuplung.
  • Bal-jobb forgásirány gyorskapcsoló.
  • Felhasználóbarát üzemmód kapcsoló.
  • Kétfokozatú szinkronhajtómű.
  • Fokozatmentes fordulat- és ütésszám-szabályozás.
  • Duplán megformált puha betétes markolat.
Géppel szállított tartozékok:
  • mélységállító
  • oldalfogantyú
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Furatátmérő acélban: 16 mm
Furatátmérő betonban: 22 mm
Furatátmérő fában: 40 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 1120 W
Üresjárati fordulatszám 1. fokozatban: 0 - 1100 ford./pec
Üresjárati fordulatszám 2. fokozatban: 0 - 3000 ford./perc
Ütésszám 1. fokozatban: 8100 ütés/perc
Ütésszám 2. fokozatban: 22 000 ütés/perc
Teljes hossz: 365 mm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm